Det er ikke medierne, der udråber præsidenten, det bliver domstolene
Her er beviserne på, at valget i USA ikke er foregået efter reglerne og derfor vil republikanerne gå i retten med det fra mand. d. 9. nov.


Her er beviserne på, at valget i USA ikke er foregået efter reglerne og derfor vil republikanerne gå i retten med det fra mand. d. 9. nov.
“Det er ikke medierne, der udråber præsidenten, det bliver domstolene”
Vil SIAD acceptere en domstols-afgørelse, også en, der skulle gå SIAD imod?
Her er et tydeligt bevis på at optællingen i Michigan ikke er gået efter reglerne. Se nøje på de to billeder. Det første viser at Trump fører med 2.200.902 stemmer foran Biden med 1.992.356 stemmer. Noget tid efter ser billedet af valgstedet pludselig sådan ud: Trump, stadig med nøjagtig det samme antal stemmer, 2.200.902 mens Biden pludselig er oppe på 2.130.695 stemmer. Altså er den ene kandidats stemmeantal indenfor et bestemt tidsrum steget med 138.000 stemmer – mens den anden pudsigt nok ikke har fået en eneste?
https://gellerreport.com/2020/11/michigan-voter-fraud.html/
Utroligt at folk tror på alt hvad de hører, sørgeligt
Ja lige præcis Annacellina, utroligt at folk bare sluger råt hvad MSM (MainStreamMedia) fortæller dem. Disse medier er blot ekkoer af hinanden og ønsker ikke at vise hele virkeligheden.